Kariera zawodowa

 

 • Maturę zdaję w II LO Im Króla Jana III Sobieskiego w Krakowie.
 • Studia medyczne kierunek stomatologiczny rozpoczynam w 1990 roku na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Studia, chociaż ciężkie i wyczerpujące udaje mi się skończyć w regulaminowym terminie z wszystkimi egzaminami zdanymi w pierwszych terminach. Egzamin końcowy z protetyki zdaję w terminie zerowym.
 • Pierwsze doświadczenia zawodowe zdobywam w latach 1995 - 1997 w Przychodni lekarskiej, Kraków Śródmieście, gdzie z powodzeniem zdobywam grupę moich wiernych Pacjentów, których leczę do dziś.
 • W latach 1998-1999 pracuję w tzw. Protezowni - czyli miejscu, gdzie dla całego Śródmieścia Krakowa wykonuje się protezy dentystyczne. Ten etap ukształtował i utrwalił moje zamiłowanie do protetyki stomatologicznej.
 • W roku 1997 rozpoczynam również pracę w Studiu Stomatologii Estetycznej, gdzie zdobywam szlify w pracy w prywatnej klinice stomatologicznej.
 • W roku 1998 otwieram u boku mojej Mamy, dr. Jadwigi Rozwadowskiej własny gabinet przy ulicy Wielopole 13, gdzie moja Mama pracuje do dziś.
 • W 1999 roku rozpoczynam działalność jako członek Zarządu Spółki Miejskie Centrum Stomatologii Śródmieście, gdzie współprowadząc ogromną, liczącą ok. 100 pracowników sieć przychodni uczę się i poznaje sekrety dobrej organizacji kliniki stomatologicznej. Ten etap sprawił, że wyzwanie stworzenia dobrze funkcjonującej kliniki samemu nie było dla mnie już takie straszne. Poznanie zasad pracy dużego zespołu, śmiałość uczestniczenia w wystąpieniach publicznych to efekty tego okresu.
 • W 2001 roku uzyskuję stopień lekarza stomatologa specjalisty stomatologii ogólnej.
 • W 2001 roku powstaje moja firma pod nazwą Stomatologia Rozwadowscy.
 • W 2005 roku podejmuję ważną dla mojej kariery decyzję, aby zrezygnować z wielu miejsc, w których pracowałem i poświęcić się w całości swojej firmie. To dało początki sukcesu mojej Kliniki.
 • W 2005 roku rozpoczynam studia podyplomowe w Akademii Liderów w Łodzi, gdzie poznaję różne dziedziny i podejścia zarówno do rozwoju osobistego jak i do prowadzenia biznesu.
 • Skutkiem tej szkoły jest zainteresowanie NLP, które zakończyło się w efekcie moim kilkuletnim pobytem w Lublinie w centrum Neuroedukacji, gdzie w roku bieżącym uzyskuję tytuł trenerski. Zgłębianie sztuk psychologicznych to dla mnie przede wszystkim poznanie drugiego człowieka, umiejętność rozpoznawania, co dla drugiego jest ważne, poprawianie moich zdolności komunikacji i współpracy w grupie, oraz ciągły rozwój osobisty, bez którego nie wyobrażam sobie sukcesów w innych dziedzinach.
 • W lutym 2007 roku powstaje Galeria Uśmiechu, nowe miejsce i nowa nazwa to sygnał, że jest to nowa jakość w tym, co dotychczas robiłem. Duży zespół specjalistów pozwala stać się centrum obsługującym kompleksowo wszystkie dziedziny stomatologii. Pracując jako szef Centrum i dbając o codzienny rozwój i dobrą jakość pracy kliniki nie przestaję leczyć Pacjentów, ograniczając z czasem jedynie dziedziny stomatologii, którymi się osobiście zajmuję. Jako lekarz z dużym doświadczeniem i szerszym spojrzeniem na Pacjenta zajmuję się przede wszystkim konsultacjami i tworzeniem dobrze dobranych i sensownych planów leczenia dla Pacjentów oraz stomatologią estetyczną - czyli tym, jak wygląd i ułożenie naszych zębów wpływa na nasz wizerunek.
 • W 2008 roku rozpoczynam studia z dziedziny implantologii w trybie skróconym (curriculum) na Uniwersytecie im. Wolfganga Goethego we Frankfurcie. Duża ilość wiedzy i ćwiczeń praktycznych daje mi doskonałe uzupełnienie wiedzy zdobytej na licznych wcześniejszych kursach, a obecność bardzo doświadczonych profesorów z ogromnym dorobkiem daje oparcie w ich sprawdzonych od lat metodach postępowania w leczeniu implantologicznym. Egzamin zdany w lutym 2009 roku daje tytuł uznawany w całej Unii Europejskiej.

 Galeria certyfikatów

kliknij aby powiększyć kliknij aby powiększyć

kliknij aby powiększyć kliknij aby powiększyć

kliknij aby powiększyć kliknij aby powiększyć

kliknij aby powiększyć kliknij aby powiększyć

kliknij aby powiększyć kliknij aby powiększyć

kliknij aby powiększyć kliknij aby powiększyć

kliknij aby powiększyć kliknij aby powiększyć

kliknij aby powiększyć kliknij aby powiększyć