Udział w mediach

 

 

Wywiad dla TV Kraków

W trakcie odbywających się w Krakowie targów KRAKDENT udzieliłem wywiadu dla TVP Kraków.
Nagranie emitowane w Kronice dotyczyło tego, jak bardzo zmieniła sie polska stomatologia w ostatnich latach. Podkreśliłem w wywiadzie, że zasługą dzisiejszej nowoczesnej stomatologii jest przede wszystkim to, że przestajemy się bać dentysty i traumatyczne wspomnienia odchodzą definitywnie w przeszłość. Wszelkie nowoczesne metody leczenia i technologie w stomatologii służą w zasadzie dwóm głównym celom: po pierwsze poprawiają jakość i dokładność wykonywanych zabiegów a po drugie sprawiają, że wizyta u dentysty staje się coraz przyjemniejsza dla Pacjentów.

 

 

Udział w reklamie telewizyjnej z Natalią Kukulską

Mój kolejny udział w reklamie telewizyjnej, tym razem u boku Natalii Kukulskiej.
Scenariusz reklamy dotyczy wybielania zębów i problemów z nim związanych. Radzę w niej co robić, aby wybielanie było bezbolesne i aby jego efekt trwał jak najdłużej.

 

kliknij aby powiększyć kliknij aby powiększyć kliknij aby powiększyć

 

Udzielenie wizerunku w ogólnopolskiej reklamie w TV

Reklama pasty Sensodyne, nagrywana w styczniu 2008 roku, rozpoczęła emisję 1 lutego 2008 roku we wszystkich kanałach telewizyjnych i niektórych radiowych. Spot reklamowy nagrywała specjalna ekipa prosto z Londynu, bezpośrednio w klinice Galerii Uśmiechu w Krakowie. Reklama emitowana była przez prawie rok.