Moja Klinika

 

 

Historia

Galeria Uśmiechu - Centrum Stomatologii Estetycznej jest kliniką stomatologiczną, która powstała w lutym 2007 roku.
Kontynuuje tradycje Gabinetu Stomatologii Rodzinnej - Stomatologia Rozwadowscy,  mieszczącego się na ul. Wielopole 13, który powstał w roku 1998 jako kontynuacja prywatnej praktyki rodzinnej, prowadzonej od 1978 roku.
Galeria Uśmiechu to kolejny etap misji naszego Gabinetu - by pełniej i szerzej, z ciągłym rozwojem technologii stomatologicznych oraz nieustannym postępem rozwijać nowoczesne, bezbolesne, komfortowe o najwyższych standardach usługi stomatologiczne.

 

Filozofia

W ogólnym zarysie filozofia mojej Kliniki to połączenie najwyższej jakości stomatologii z perfekcyjną obsługą i umiejętnością tworzenia odpowiedniej atmosfery i spełniania nawet najwyższych oczekiwań Pacjentów.
Priorytetem w Klinice jest dbałość o Pacjenta i zainteresowanie Nim jako całą osobą a nie tylko stanem jego zębów. Naszych Pacjentów traktujemy indywidualnie biorąc pod uwagę nie tylko ich potrzeby w zakresie leczenia, ale także jak osoby, które oczekują od nas zainteresowania sobą  oraz odpowiedniego poziomu obsługi. Jest to bardzo ważne zwłaszcza w stomatologii gdzie w grę wchodzi wiele emocji i lęków.


Podstawowe założenia i standardy Kliniki to:


Bezbolesność. Pracujemy bardzo delikatnie a dysponując szerokim spektrum znieczuleń zapewniamy bezbolesność podczas zbiegów.

Podejście do Pacjenta to nasz priorytet! Traktujemy Pacjenta holistycznie. Nasz Pacjent jest człowiekiem - to nie tylko zęby! U nas liczy się cały proces leczenia, nie tylko wybrany przypadek.

Profesjonalizm to cecha całego naszego zespołu - lubimy i znamy się na tym, co wdrażamy w planie leczenia. Pracujemy w stałych zespołach lekarz - asystentki, by maksymalnie efektywnie wykorzystać czas wizyty.

Atmosfera i komfort z salonów Spa to cechy wyróżniające nasze gabinety, które są ciepłe, pełne radości i współpracy. Naszą misją jest zmiana poczucia Pacjenta w gabinecie na przyjemną i radosną. Poczekalnia to pełne ciepła miejsce, gdzie Pacjent oczekując na wizytę popija ciepłą kawę czy herbatę czując się jak w domu.


Komfort w odczuciu Pacjenta sprawia, że i nam się lepiej pracuje. Relaksacyjna muzyka i przyjemny zapach wypełniający nasze gabinety, klimatyzacja, wygodne sofy, artystyczne fotografie, a przede wszystkim komfortowa obsługa recepcyjna sprawiają, że nasi Pacjenci mogą się zrelaksować i rozluźnić.


Standardy, procedury obsługi i nowoczesne technologie wprowadzane w klinice zapewniają najwyższą jakość oferowanych usług i komfort obsługi Pacjentów.

 

Oferta

W Galerii Uśmiechu zapewniam Państwu kompleksową opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Dysponując najnowszymi osiągnięciami techniki i wiedzy z moim zespołem fachowców jesteśmy  w stanie zaspokoić nawet najwyższe wymagania i rozwiązać każdy problem z jakim Państwo się zgłosicie.
Klinika wyposażona jest w nowoczesne, komfortowe gabinety stomatologiczne oraz najnowocześniejsze w Polsce unity stomatologiczne oraz zaplecze, wprowadzające przyjemny relaks w trakcie zabiegów.


W Galerii Uśmiechu wykonujemy wszelkie rodzaje zabiegów stomatologicznych z zakresu:

- Stomatologia zachowawcza i endodoncja
- Pedodoncja
- Periodontologia
- Stomatologia estetyczna
- Protetyka
- Chirurgia
- Ortodoncja

 

Więcej informacji i szczegółów o ofercie i mojej klinice znajdziecie Państwo pod adresem www.galeriausmiechu.pl


Podsumowując w Galerii Uśmiechu przekraczamy Państwa oczekiwania jeśli chodzi o wizytę u dentysty. W końcu robimy to codziennie.


Serdecznie zapraszam!

Aktualności

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Galeria fotografii


 

 

kliknij aby powiększyć

 

 

kliknij aby powiększyć